Yerbamate.com.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług: statystycznych, społecznościowych, funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa.

Pajarito w saszetkach tradycyjna 60g

Ekspresowa yerba mate o naturalnym smaku 60g (20x3g).

Więcej szczegółów

dostępny

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


10,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pajarito w saszetkach tradycyjna 60g

Masa netto: 60 g 

Zawartość: 20 szt. x  3 g, każda saszetka w osobnej kopercie

Składniki: 100% Yerba Mate (ostrokrzew paragwajski)

Delikatna yerba mate o naturalnym smaku. Posiada walory nie tylko smakowe, ale i odchudzające. Szybka do przyrządzenia. Doskonała na wyjazdy. Dobra do zapoznania się z niepowtarzalnym smakiem yerba mate.

Sposób użycia: umieścić saszetkę w filiżance, zalać wrzącą wodą, zaparzać 5 minut. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. 

Producent: LAURO RAATZ S.A. Avda. Marcial Samaniego, Bella Vista - Itapua - Paraguay

Importer: JAMBA S.C. 22-100 Chełm, ul.Ceramiczna 5A

Opinie

Oceń 
2010-07-25

Jak

Jak na tradycyjną yerbę, trochę za słaby napar wychodzi z jednej saszetki (ale zawsze można dołożyć drugą... i trzecią...) Polecam na początek żeby zapoznać się ze smakiem mate. Ja swoją przygodę tak zacząłem od saszetkowanej z cukrem, kiedyś dawno temu w liceum przygotowując się na następny dzień wypiłem niemal całe opakowanie, kubek za kubkiem:) Siedziałem wtedy do późna i zrobiłem wszystko co miałem do załatwienia. Polecam.

    Napisz opinię

    Pajarito w saszetkach tradycyjna 60g

    Pajarito w saszetkach tradycyjna 60g

    Ekspresowa yerba mate o naturalnym smaku 60g (20x3g).

    23 innych produktów w tej samej kategorii: