Yerbamate.com.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług: statystycznych, społecznościowych, funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa.
Rachunek bankowy: Alior Bank S.A.  33 2490 0005 0000 4500 9792 2642 JAMBA S.C.

Umożliwiamy następujące sposoby płatności:

 • Pobranie
  - pieniądze za produkty zapłacisz dopiero przy odbiorze zamówionych produktów kurierowi doręczającemu przesyłkę.
 • Przelew bankowy
  - po złożeniu zamówienia, otrzymasz wiadomość potwierdzającą jego dokonanie oraz zawierającą numer konta bankowego, na które należy wpłacić pieniądze. Po zaksięgowaniu wpłaty realizujemy zamówienie.
 • Karta Płatnicza
  - płatności kartami są realizowane w naszym sklepie za pośrednictwem serwisu Dotpay. Aby zapłacić za zamówione produkty kartą należy, jako sposób płatności wybrać Dotpay, w panelu wyboru serwisu zaznaczyć odpowiednią opcję, a następnie postępować zgodnie z komunikatami wyświetlanymi na stronie.

  kanaly platnosci

 • PayPal
  - to wiodący na świecie, międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej, który pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet w ponad 190 krajach. Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych: VISA ELECTRON i VISA GOLD.

  Więcej o PayPal: http://www.paypal.pl/pl

  paypal

 • Gotówka
  (przy odbiorze osobistym) - ta forma płatności możliwa jest w siedzibie firmy w przypadku odbioru osobistego zamówionych produktów po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.