Yerbamate.com.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług: statystycznych, społecznościowych, funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa.

Termos Pajarito 1 litr, niebieski

Firmowy termos Pajarito o pojemności 1 litra.

Więcej szczegółów

dostępny

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.


120,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Termos Pajarito 1 litr, niebieski

Firmowy termos Pajarito o pojemności 1 litra, ze specjalną końcówką przystosowaną do przygotowywania yerba mate. Szklany wkład. Niezbędny element wyposażenia prawdziwego gaucho! :-)

Opinie

Oceń 
2018-04-15

Termos Pajarito

W chwili obecnej jestem zadowolony. Temperatura w termosie trzyma przez wiele godzin. Pełny komfort w nalewaniu.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2013-03-10

No

No niestety nie mogę zbyt dużo dobrego napisać.
Dłuugo używałem marketowych metalowych termosów. Jednak denerwowało mnie, że po jakimś czasie przeciekały te automatyczne korki. Zaznaczę, że yerbę piję codziennie w pracy a głównie czas spędzam w samochodzie. Pochylony termos przeciekał na siedzenie. W tym o wiele ładniejszym i droższym termosie dzieje się to samo. Niestety temperaturę trzyma krócej niż tanie marketowe. Jednak dzióbek do nalewania to mistrzostwo. Bardzo pomocna sprawa.

  • 5 z 6 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2012-02-02

Powiem

Powiem szczerze, że zachwycony komentarzem kolegi powyżej, dokonałem zakupu termosu, pierwsze wrażenia - super sprawa, dzióbek ekstra do zalewania YM, oryginał z Paragwaju, super. Ale co do trzymania temperatury przez termos, to mam duże zastrzeżenia, używałem wcześniej termosu który można kupić w każdym markecie i ten trzymał temperaturę przynajmniej przez 10 h, a tu niestety zaskoczenie, rano przychodzę do pracy (7:15) zalewam termosik, zalewam mate, popijam, za 2 h dolewka, no jest chłodniejsza, ale jeszcze ok, za 4 h dolewka...hmmm no woda już nie ma zbyt ciekawej temp. po 6 h woda jest już praktycznie zimna nie nadająca się do yerby... :-(

  • 2 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2011-11-05

Dzióbek

Dzióbek do nalewania perfekcyjny :) Trzyma temperaturę wspaniale, aż jestem zaskoczony. Polecam!

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz opinię

Termos Pajarito 1 litr, niebieski

Termos Pajarito 1 litr, niebieski

Firmowy termos Pajarito o pojemności 1 litra.

8 innych produktów w tej samej kategorii: