Yerbamate.com.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług: statystycznych, społecznościowych, funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa.

Colon Menta - Boldo 250g

Colon Ziołowy w mini opakowaniu

Więcej szczegółów

dostępny

Ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


12,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Colon Menta - Boldo 250g

Mieszanka ostrokrzewu paragwajskiego, naturalnych ziół mięty i  egzotycznych ziół boldo. Bez żadnych sztucznych dodatków. Pomocna przy odchudzaniu.

Opinie

Oceń 
2010-11-24

Zdecydowanie

Zdecydowanie mocny aromat i posmak mięty - odświeża, działa jak "normalna" herbata miętowa, a jednocześnie pobudza. Oczywiście amatorzy "czystej" mate zapewne będą mówili, że tej mięty za dużo - ale nie ukrywajmy - to naprawdę dobry napój, m.in. dla tych, którzy do smaku tej "czystej" mate nie są przekonani... Godna polecenia.

  Oceń 
  2010-07-26

  Bardzo,

  Bardzo, ale to bardzo silny smak miętowy, dla amatorów "czystej" mate może to być minusem - co ciekawe jednak mate ta zrobiła furorę wśród znajomych, raczej mate nie znających, którzy właśnie za silny smak miętowy, połączony z naturalnym dla mate efektem pobudzającym bardzo to wysoko ocenili. Całe opakowanie poszło migiem...

   Napisz opinię

   Colon Menta - Boldo 250g

   Colon Menta - Boldo 250g

   Colon Ziołowy w mini opakowaniu

   10 innych produktów w tej samej kategorii: